Підготовка до зими: Швеція перерахувала 25,2 мільйона євро до Фонду енергетичної підтримки України

29 вересня 2023, 12:09Новини80

Этот материал также доступен на русском

Зазначається, що серед енергетичного обладнання від шведських партнерів – генератори, трансформатори та інше обладнання.

  • Посилання скопійованоlink copied

Швеція зробила внесок у розмірі 25,2 мільйона євро до Фонду енергетичної підтримки України, а також надала вже понад тисячу тонн обладнання для відновлення енергосистеми.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

Зазначається, що серед енергетичного обладнання від шведських партнерів – генератори, трансформатори та інше обладнання.

При цьому у відомстві зазначили, що заступник міністра енергетики Ярослав Демченков та Світлана Грінчук зустрілися з представниками посольства Швеції в Україні, у ході якої обговорили напрямки співробітництва для посилення стійкості української енергосистеми.

Сторони обговорили напрямки співпраці для посилення стійкості української енергосистеми і допомогу шведської сторони для проходження осінньо-зимового періоду в умовах російської військової агресії

“Під час зустрічі наголошувалося, що одним із важливих інструментів для балансування енергосистеми під час ОЗП буде імпорт електроенергії з європейських країн. Україна розраховує на рішення ENTSO-E щодо збільшення пропускних здібностей міждержавних зв’язків до 2 ГВт”, – йдеться у дописі.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?