Огляд ЗМІ

Перші аукціони з оренди державних с/г земель відбудуться в 2024 році

4 серпня 2023, 16:40Новини256

Этот материал также доступен на русском

Головна мета – побороти корупцію на державних сільгоспземлях

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд державного майна України презентував сайт, присвячений запуску Земельного банку, на якому опубліковані відповіді на головні питання земельних відносин, а також карта, де розміщені землі, які будуть акумулюватися в Земельному банку.

27 липня Верховна Рада ухвалила закон, який запускає прозору оренду державних с/г земель через онлайн-аукціони, що дозволить Фонду створити Земельний банк.

«‎Головна мета – побороти корупцію на державних сільгоспземлях. Щорічно недобросовісні менеджери державних агропідприємств здавали бізнесу державні землі в оренду за сірими схемами. Державні с/г землі мають бути акумульовані в Земельному банку, який буде здавати ці землі в оренду на відкритих онлайн-аукціонах на Prozorro.Продажі», – прокоментував Голова Фонду Рустем Умєров.

Новий інвестиційний продукт дозволить кожному громадянину розпочати власну справу, орендувавши прозоро та відкрито земельну ділянку через онлайн-аукціон.

Перші аукціони відбудуться в 2024 р.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні