Перші 402 офіцери Служби освітньої безпеки несуть службу в школах уже з початку року

3 червня 2024, 09:00Новини92

Этот материал также доступен на русском

Наразі органи системи МВС також працюють над впровадженням паспортів безпеки закладів освіти, проводять заняття з мінної безпеки.

  • Посилання скопійованоlink copied

Перші 402 офіцери Служби освітньої безпеки несуть службу в школах уже з початку року. Про це Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко наголосив під час наради керівників правоохоронних та інших державних органів, що відбулася в Офісі Генерального прокурора до Міжнародного дня захисту дітей.

Під час наради Ігор Клименко повідомив, що наразі органи системи МВС також працюють над впровадженням паспортів безпеки закладів освіти, проводять заняття з мінної безпеки.

«Це все комплекс заходів, які дозволять убезпечити наших дітей від надзвичайних подій. До того ж цьогоріч МВС запускає ліцеї, де на повному забезпеченні навчатимуть дітей наших загиблих Героїв», — підкреслив Міністр внутрішніх справ.

Також під час наради розглядали питання щодо стану протидії дитячій злочинності, захисту прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінальних проваджень, а також формування правосуддя, дружнього до дитини.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?