Зверніть увагу

Переселенцям похилого віку у жовтні додатково виплатять по 2000 гривень

29 вересня 2023, 14:38Новини126

Этот материал также доступен на русском

Ці виплати призначені для внутрішньо переміщених осіб, які мають заборгованість за пенсіями не з їхньої вини.

  • Посилання скопійованоlink copied

Українські пенсіонери, крім пенсії, мають право на отримання надбавок та доплат до основної виплати. Так, одній категорії пенсіонерів буде додатково виплачено суму у розмірі 2093 гривень.

Ці виплати призначені для внутрішньо переміщених осіб, які мають заборгованість за пенсіями не з їхньої вини.

У вересні на виплату пенсій особам із числа внутрішньо переміщених осіб, неотриманих за минулі періоди, було додатково спрямовано 536 млн. Аналогічна виплата запланована й у жовтні.

Про це розповіли у Пенсійному фонді.

Уряд своєю постановою від 05.09.2023 № 944 вніс зміни до бюджету Пенсійного фонду на 2023 рік, збільшивши до 1 млрд грн цільові призначення на виплату пенсій за минулі періоди особам із числа вимушених переселенців.

Пенсіонерам із числа ВПО, у пенсійних справах яких враховуються пенсії, невиплачені за минулі періоди, додатково отримають по 2093 грн, тобто розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Такий особливий порядок виплати сум пенсій за минулі періоди особам із числа ВПО визначено постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 № 1165, роз’яснили у Пенсійному фонді.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні