Зверніть увагу

Переселенці можуть підтверджувати стаж роботи показаннями свідків

18 вересня 2023, 16:36Новини162

Этот материал также доступен на русском

Згідно з постановою Уряду від 12 серпня 1993 року № 637 стаж роботи за відсутності документів може також підтверджуватися показаннями не менше двох свідків

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України роз’яснило, що робити у випадках, коли громадяни, які виїхали з ТОТ, потребують підтвердження трудового стажу для пенсій, але не мають трудових книжок або відповідних записів.

Згідно з постановою Уряду від 12 серпня 1993 року № 637 стаж роботи за відсутності документів може також підтверджуватися показаннями не менше двох свідків.

«Відповідна норма діє у разі, коли підприємства, установи, організації розміщуються (розміщувалися) на ТОТ або в районах бойових дій. Свідками можуть виступати люди, які знають заявника по спільній роботі на підприємстві, в установі, організації та мають документи про свою роботу за час, стосовно якого вони підтверджують роботу заявника. А на підставі показань свідків органи Пенсійного фонду України підтверджують стаж роботи для призначення пенсій», – зазначили у Міністерстві.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні