Пентагон заявив про «розбещеність» путіна в Україні

30 квітня 2022, 12:42Новини1840

Під час свого виступу Джон Кірбі також назвав «дивними» та «безглуздими» заяви російської сторони про нацистів в Україні

  • Посилання скопійованоlink copied

Прес-секретар Міністерства оборони США Джон Кірбі звинуватив президента Росії володимира путіна у «розпусті» та «жорстокості» під час російського вторгнення в Україну.

Під час брифінгу для журналістів Кірбі запитали, чи вважає він Путіна раціональним гравцем. У відповідь представник Пентагону сказав, що йому важко дивитися на події в Україні «і думати, що будь-яка моральна людина може виправдати це».

“Важко дивитися на деякі зображення і уявляти, що будь-який розсудливий, серйозний, зрілий лідер міг би так зробити. Тому я не можу говорити про його психологію, але я думаю, що ми всі можемо говорити про його розбещеність”, – сказав Кірбі.

Під час свого виступу він також назвав «дивними» та «безглуздими» заяви російської сторони про нацистів в Україні та про те, що США чи країни Заходу загрожують Росії, бо, за словами Кірбі, це «Росія – агресор».

Джон Кірбі зазначив, що йому важко співвіднести заяви про боротьбу з нацизмом в Україні та діями російських військових. «Важко співвіднести цю риторику з тим, що він насправді робить в Україні: безневинних людей убивають пострілами в потилицю, зв’язують їм руки за спиною, вбивають вагітних жінок, бомбардують лікарні. Я маю на увазі це просто безсовісно», — сказав представник Пентагону.

«Я не думаю, що ми повною мірою оцінили ступінь скоєного насильства, жорстокості і, як я сказав, розпусти щодо безневинних людей, мирних жителів, цивільних осіб з такою повною зневагою до життів, які він забирав», — сказав Джон Кірбі.

Посол росії в США Анатолій Антонов назвав висловлювання Кірбі «образливими та неприйнятними», але не уточнив, які саме його слова не влаштували росію.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”