Зверніть увагу

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

20 травня 2024, 12:48Новини10053

Йдеться про пенсіонерів, які продовжують працювати та сплачувати податки

  • Посилання скопійованоlink copied

В Україні з 1 червня проведуть перерахунок пенсій заднім числом. Йдеться про виплати, які були проіндексовані ще у квітні. Стало відомо, кому з громадян додадуть 999 грн.

Йдеться про пенсіонерів, які продовжують працювати та сплачувати податки. Це українці, котрі станом на 1 березня накопичили від 24 місяців додаткового страхового стажу.

За даними видання “Обозреватель”, яке посилається на Пенсійний фонд, перерахунок проведуть заднім числом, тому що статистичні дані надходять із запізненням. Для українців з 35-річним страховим стажем коефіцієнт у формулі розрахунку пенсії складає 0,35. Він збільшиться після перерахунку пенсії до 0,37.

Як відомо, перерахунок пенсій пенсіонерів, які працюють, здійснюється кожні два роки. З 1 квітня виплати перераховують, але українці не бачать свої доплат у травні. Лише після того як ПФУ отримає оновлені дані про сплату ЄСВ, розмір виплат переглядають й у черні громадяни отримують свої надбавки – одразу за квітень та травень.

За наявності 35 років стажу на момент виходу на заслужений відпочинок та розміру пенсії 5842 грн щомісячна надбавка після перерахунку становитиме 333 грн. Першого літнього місяця українські пенсіонери отримають підвищені відповідним чином пенсії за два місяці. Відповідно виплата зросте на 999 грн. Далі таким громадянам щомісяця нараховуватимуть по 6175 грн.

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Нагадаємо, що в Україні понад 10 мільйонів пенсіонерів. З них близько 2,7 мільйона продовжують працювати.

Джерело

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні