Огляд ЗМІ

П’ять ритуалів та обрядів на Водохрещу, які принесуть гроші, удачу та виконання бажань

16 січня 2023, 15:14Новини40680

Більшість обрядів пов’язані зі святою водою

  • Посилання скопійованоlink copied

Водохреща, або Хрещення Господнє, – це особливе християнське свято зимового циклу, з яким пов’язано багато народних традицій і обрядів, що можуть допомогти захистити від зла й привабити в життя добро, щастя й удачу. Про надійні водохресні обряди розповідає “Апостроф”.

Більшість обрядів пов’язані зі святою водою, зокрема, наші пращури вірили, що коли ви омиєтеся до сходу сонця, то в такий спосіб очистите душу й матимете міцне здоров’я протягом майбутнього року.

Обряд на грошову удачу

У Святвечір перед Хрещенням Господнім треба піти на церковну службу, взяти святої води, обійти з нею увесь дім і промовляти: Вода свята в будинок прийшла і благополуччя принесла. Збитки будуть будинок цей оминати, а достаток буде з кожним днем сюди прибувати. Удача в усьому мене буде супроводжувати, невдачі ні в чому не буду я знати! “. Потім варто залишити воду в найважливішому, на вашу думку, місці в будинку на ніч, а вранці на Хрещення вмитися нею.

Обряд на успіх

Як і в попередньому обряді потрібно набрати освяченої води, вмитися нею і промовити: “Господь в Йордані хрестився – миру всьому світло з’явився. Як істинно, що Ісус Христос – Син Божий, так само істинно, що мені на все вистачить сил. Господь царює і велить, Господь мені в усіх справах допомагає. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь”.

Обряд на здоров’я

Вранці у день Водохреща слід піти на церковну службу, набрати святої води, прийти додому й прочитати молитви “Отче наш”, “Вірую” і “Так воскресне Бог” – кожну по 3 рази, після чого сказати слова: “Зціли, Господи, моє тіло і душу, бо грішний (грішна) я, і душа і тіло мої в гріху болять. зціли, прошу, Господи Ісус Христос, нашого Предвічного Отця Небесного Син, тіло моє від хвороб, від сухоти і ломоти, від крові і болю. Душу мою зціли від заздрості, ненависті і злоби. Небеса в цей день відкриваються для нас, грішних. Господи Ісус Христос, прошу, наповни силою і здоров’ям тіло моє, а душу – спокоєм. Во славу Небесного Отця Твого і Святого Духа. Амінь! . Наостанок випийте три ковтки освяченої води, а її залишками облийтеся, щоб захиститися від хвороб і недуг на весь рік.

Обряд на виконання бажань

У Водохресний Святвечір варто набрати в чашку святу воду, кинути в неї монету срібного кольору й поставити її так, щоб місячне світло потрапляло на воду. Потім загадайте одне чітке бажання й повторіть його три рази. Вранці випийте воду, а монету заховайте в таємному місці, відомому лише вам.

Обряд на залучення грошей

Опівночі наберіть у склянку святу воду й походіть з нею в оселі, але важливо, щоб жодна крапля водохресної води не розлилася. Потім поверніться до місце, звідки почали свій шлях, і тихо скажіть: “Водохресну воду стережу, ні краплі з неї не вилив. Хочу, щоб мій дім був повний світла, грошей і добра. Воду заговорюю в ім’я всіх святих. Нехай буде так, як я хочу. Амінь”. Далі лягайте спати, а вранці випийте цю воду до останньої краплини.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро