За кордоном

Останній великий американський банк у Росії демонтує всі банкомати

4 вересня 2023, 15:05Новини942

Этот материал также доступен на русском

Банк ще у квітні 2021 року оголосив про плани скоротити російський бізнес, який вів понад 20 років

  • Посилання скопійованоlink copied

Останній великий американський банк, що зберігає присутність на роздрібному ринку Росії, має намір повністю позбавитися всіх банкоматів у країні.

Російська донька Citigroup (АБК “Сітібанк”), яка входить до топ-30 у РФ за розміром активів і до війни тримала вклади громадян на 153 млрд рублів, демонтує банкоматну мережу до кінця 2023 року, йдеться у повідомленні кредитної організації.

Банк ще у квітні 2021 року оголосив про плани скоротити російський бізнес, який вів понад 20 років. Після початку війни банк відмовився від роботи з корпоративними клієнтами, а потім продав портфель роздрібних кредитів «Уралсібу», який згодом потрапив під санкції.

З березня 2023 року Сітібанк почав брати плату за зберігання валюти на рахунках, а у серпні припинив прийом готівкових доларів та євро через свої каси.

Продати російський бізнес, проте банку буде непросто. Урядова комісія, яка займається схваленням угод, не має наміру легко випускати з країни іноземні кредитні організації, заявив минулого тижня заступник міністра фінансів Олексій Моїсеєв.

Він підкреслив, що це залежатиме від кроків щодо розморожування російських активів. При цьому підсумкове рішення щодо кожної угоди приймається адміністрацією президента, розповів Моїсеєв.

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна