Ощадбанк, Приватбанк та Райффайзен Банк скасують комісії за безготівкові розрахунки на період війни

4 березня 2022, 11:19Новини244

Этот материал также доступен на русском

Це спільна ініціатива трьох найбільших українських банків, спрямована на підтримку українського ринку безготівкових розрахунків. Такі особливі умови діятимуть до кінця березня з можливою пролонгацією

  • Посилання скопійованоlink copied

Ощадбанк, Приватбанк та Райффайзен Банк скасують комісії за безготівкові розрахунки на період війни. Це спільна ініціатива трьох найбільших українських банків, спрямована на підтримку українського ринку безготівкових розрахунків. Такі особливі умови діятимуть до кінця березня з можливою пролонгацією, – повідомляє Мінфін.

“На період воєнного стану банки закликають український бізнес зробити безготівкову оплату товарів банківськими картками пріоритетом. Для торговців, які приймають банківські картки, будуть скасовані еквайрингові комісії”, — йдеться у заяві.

За заявою банків, ця ініціатива є відкритою для міжнародних платіжних систем, всіх банків, рітейлерів та інших зацікавлених сторін.

Нагадаємо, у разі гострої потреби в готівці отримати кошти можна на касах магазинів, АЗС, аптек тощо. Зняти можна до 6 000 грн.

Для отримання готівки на касі потрібно оплатити будь-яку покупку платіжною карткою і під час розрахунку попросити касира зняти з неї потрібну суму готівки.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону