Проблемні борги

Органи ДВС змусили боржника сплатити 16-річний борг з аліментів

2 вересня 2021, 18:09Новини1344

Этот материал также доступен на русском

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 4,3 млрд грн аліментних платежів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 124,8 млн грн аліментів, зазначає пресслужба Мін’юсту.

З них 27,9 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, на виконанні у Калуському відділі державної виконавчої служби у Калуському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з травня 2005 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання дитини, починаючи з квітня 2005 року.

Державним виконавцем внесено боржника до Єдиного реєстру боржників та постановою державного виконавця накладено арешт на майно та рахунки боржника. Крім того, винесено постанови про обмеження боржника у праві виїзду за кордон, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання.

Як зазначається, завдяки застосуванню встановлених законом обмежень, боржник у повному обсязі погасив заборгованість у розмірі 179 586,55 грн, сплатив 71 315 грн штрафу та 17 958 грн виконавчого збору.

Водночас органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 4,3 млрд грн аліментних платежів. З них 871,1 млн грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника