Проблемні борги

Органи ДВС змусили боржника сплатити 13-річний борг з аліментів

18 серпня 2021, 18:05Новини540

Этот материал также доступен на русском

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 146,2 млн грн аліментів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 146,2 млн грн аліментів, зазначає пресслужба Мін’юсту.

З них 29,5 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, на виконанні у Дніпровському відділі державної виконавчої служби у місті Запоріжжі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) з березня 2014 року перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання 2 дітей, починаючи з серпня 2008 року.

Заборгованість по аліментах становила 161 480 грн.

Як зазначається, державним виконавцем внесено боржника до Єдиного реєстру боржників та винесено постанови про обмеження боржника у праві виїзду за кордон, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання. Крім того, державним виконавцем винесено постанову про арешт коштів боржника.

Завдяки застосуванню встановлених законом обмежень, боржник у повному обсязі погасив заборгованість 161 480 грн, сплатив штраф 80 740 грн та виконавчий збір у сумі 16 148 грн.

Водночас органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 4 млрд грн аліментних платежів. З них 814,1 млн грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника