Проекти та інновації

OnePlus представила флагманські смартфон та навушники

5 січня 2023, 16:29Новини177

У Китаї продажі OnePlus 11 і OnePlus Buds Pro 2 розпочнуться в січні, а вихід на глобальні ринки нових пристроїв намічено на лютий

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія OnePlus у рамках фірмового заходу представила дві новинки – флагманський смартфон OnePlus 11 та бездротові навушники One Plus Buds Pro 2.

Смартфон оснащений 6,7-дюймовим AMOLED-дисплеєм роздільною здатністю QHD+ (3216-1440 пікселів) з частотою оновлення 120 Гц і підтримкою технології Dolby Vision. Новинка отримала топовий чіп Snapdragon 8 Gen 2 від Qualcomm у поєднанні з 12 або 16 Гб оперативної та 256 або 512 Гб вбудованої пам’яті. OnePlus 11 має фронтальну камеру 16 Мп і основний модуль, що включає об’єктив 50 Мп, надширококутний об’єктив 48 Мп з макрозйомкою і телеоб’єктив 32 Мп з двократним оптичним зумом. У роботі над камерами компанії допомагали фахівці фірми Hasselblad, яка відома своїми фотоапаратами.

Смартфон, захищений від пилу та вологи за стандартом IP54, має модуль NFC, підтримує бездротові з’єднання Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.3, а батарея на 5000 мАгод працює з швидкою зарядкою потужністю 100 Вт.

Разом з OnePlus 11 були показані бездротові внутрішньоканальні навушники Buds Pro 2, які отримали подвійні динаміки (11- та 6-міліметрові драйвери) з налаштуваннями від Dynaudio. Заявлено підтримку технології просторового звучання Dolby Atmos та підтримку кодека LHDC 5.0. Система активного шумоподавлення дозволяє знижувати рівень сторонніх звуків до 48 дБ, а за роботу як гарнітура відповідає три мікрофони.

Захищені від пилу та вологи за стандартом IP55 навушники OnePlus Buds Pro 2 мають автономність до 9 годин без підзарядки, а за допомогою футляра час роботи може бути збільшений до 39 годин.

У Китаї продажі OnePlus 11 і OnePlus Buds Pro 2 розпочнуться в січні, а вихід на глобальні ринки нових пристроїв намічено на лютий.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро