Ольга Батова обговорила процес переміщення бізнесу з головою Чернівецької ОВА

19 квітня 2022, 11:24Новини464

В межах візиту до Чернівецької області Ольга Батова також відвідала аграрне підприємство в управлінні Фонду, яке забезпечує потреби регіону у борошні

  • Посилання скопійованоlink copied

В.о. Голови Фонду державного майна Ольга Батова провела робочу зустріч з Сергієм Осачуком, головою Чернівецької обласної військової адміністрації.

Під час зустрічі учасники обговорили деталі співпраці щодо програми переміщення бізнесу в безпечні регіони, визначили ділянки спільної роботи які потребують підсилення та проаналізували інформацію щодо тих об’єктів, які можуть бути цікавими підприємствам для переміщення з прифронтових регіонів.

Фонд держмайна плідно співпрацює з обласними військовими адміністраціями для здійснення програми переміщення бізнесу. Зокрема на Буковині спеціалісти Фонду здійснюють пошук державних об’єктів для розміщення бізнесу, у той час як Чернівецька ОВА безпосередньо спілкується з компаніями, сприяє логістиці, підключенню до мереж та вирішенню інших нагальних питань підприємств у процесі переміщення та початку роботи.

“Наша спільна робота дає відчутний результат. Наприклад, на державних об’єктах на заході Україні планує розміститися провідне фармацевтичне виробництво, яке зараз готує проект, а також налагоджено випуск бронежилетів компанією з Київської області. Першу партію у 500 жилетів 4 класу вже отримали наші хлопці на передовій.”, – зазначила Ольга Батова.

В межах візиту до Чернівецької області Ольга Батова також відвідала аграрне підприємство в управлінні Фонду, яке забезпечує потреби регіону у борошні.

Детальніше ознайомитися з програмою релокації підприємств можна за посиланням –https://www.spfu.gov.ua/ua/news/8717.html

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чимало з державних підприємств залишилися виключно на папері, не працюючи десятиліттями і накопичуючи борги

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чи реально отримати 8 мільярдів від приватизації у 2022 році?

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Як буде працювати новий сервіс автоматичної оцінки та як безкоштовно дізнатися оціночну вартість квартири, будинку, земельної ділянки чи будь-якої іншої нерухомості.

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Як гарантовано виграти приватизаційний аукціон та чому неможливо купити перемогу за хабар

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чим малі порти України можуть бути цікавими для інвесторів та чому приватизація цих об’єктів дозволить залучити інвестиції у їхній розвиток

Розслідування

Статті • БОРГ-review; Влада i люди
Нового керівника ЧМП міністр інфраструктури Владислав Криклій призначив 30 квітня 2021 року