Окупанти збільшили угруповання носіїв “Калібрів” у Чорному морі до чотирьох – ОК “Південь”

23 березня 2023, 16:49Новини211

Російські окупанти майже вдвічі збільшили угруповання кораблів, які перебувають у Чорному морі на бойовому чергуванні

  • Посилання скопійованоlink copied

Російські окупанти майже вдвічі збільшили угруповання кораблів, які перебувають у Чорному морі на бойовому чергуванні в четвер, зокрема вивели ще один носій крилатих ракет “Калібр”, повідомляють на сторінці Оперативного командування “Південь” у фейсбуці.

Під час ранкової повітряної тривоги ворог збільшив кількість ракетоносіїв у Чорному морі. Наразі серед корабельного угруповання у 15 одиниць 2 надводних і 2 підводних ракетоносіїв, загальний залп яких може сягати 24 “Калібрів“, – ідеться в повідомленні.

Уранці в четвер на бойовому чергуванні в Чорному морі перебували вісім ворожих кораблів, із них три носії крилатих ракет “Калібр” загальним залпом у 20 ракет.

Пріоритети ворога – об’єкти критичної та військової інфраструктури, логістичні й транспортні об’єкти. Загроза ракетних ударів залишається надзвичайно високою. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги, оперативно переходьте в укриття“, – закликали в ОК “Південь”.

Раніше повідомлялося

  • 20 березня окупанти прибрали всі носії “Калібрів” із чергування в акваторії Чорного моря, наступного дня їх також не було.
  • 20 березня Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що внаслідок вибуху в тимчасово окупованому м. Джанкой в Автономній Республіці Крим було знищено крилаті ракети “Калібр НК” російських загарбників під час їх транспортування залізницею.
  • “Калібр НК” – ракети, призначені для пусків із надводних кораблів російського Чорноморського флоту. Дальність ураження таких ракет – понад 2 500 км по наземних цілях і понад 375 км по морських.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”