Огляд ЗМІ

Окупанти затримують дітей у Луганську, за звільнення вимагають відправити когось із членів родини на фронт

22 серпня 2022, 12:45Новини242

Этот материал также доступен на русском

Окупанти продовжують примусову мобілізацію цивільного населення області і, крім чоловіків призовного віку, почали готувати до війни підлітків.

  • Посилання скопійованоlink copied

Російські загарбники в тимчасово окупованому Луганську затримують дітей 14-18 років нібито до встановлення особи, а в обмін на їх звільнення вимагають, щоб хтось із членів родини вирушив на фронт воювати на боці окупантів, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, – пише Інтерфакс-Україна.

“Жителі Луганська повідомляють про неодноразові випадки зникнення дітей від 14 до 18 років. Їх затримують до встановлення особи. Процедура триває не 72 години, як зазвичай, а доки за дитиною не прийде батько або брат, яких ставлять перед вибором: якщо не дитина, то хто замість неї піде на фронт?” – написав Гайдай у телеграмі в понеділок.

Він зазначив, що окупанти продовжують примусову мобілізацію цивільного населення області і, крім чоловіків призовного віку, почали готувати до війни підлітків.

“Так, у Біловодському районі в день 225-річчя заснування села Новодеркул відбулося “урочисте прийняття присяги та посвячення в учасники воєнно-патріотичного руху “Молода гвардія” 30 дітей шкільного віку”. Чи розуміли вони майбутні наслідки того, що відбулося? Навряд чи. Батьки, точніше матері, – можливо. Але дітей на захід вони пустили і покірно спостерігали за абсурдом, який породжує смерть”, – підсумував він.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога