Оголошено аукціон з приватизації ЄМК ДП «Кам’янський спиртогорілчаний комбінат»

23 лютого 2024, 17:07Новини337

Этот материал также доступен на русском

Прийом пропозицій всіх бажаючих для участі в аукціоні завершується 13 березня, стартова ціна активу — 13,14 млн гривень

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд державного майна Україні виставив на продаж через електронний аукціон єдиний майновий комплекс державного підприємства «Кам’янський спиртогорілчаний комбінат». Перевагами підприємства є його вдале місце розташування та логістичне сполучення. Наявність обладнання, всіх необхідних комунікацій дає можливість для відродження виробництва горілчаної продукції, або як об’єкт “brown field” інвестування стане потужною виробничою площадкою для запровадження іншої справи.

Проведення онлайн-аукціону в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» заплановане на 14 березня поточного року, прийом пропозицій всіх бажаючих для участі в аукціоні завершується 13 березня, стартова ціна активу — 13,14 млн гривень.

Адреса місцезнаходження майна: Черкаська область, місто Кам’янка, вул. Руднянська (Сердюка), 1.

Основний вид діяльності підприємства відповідно до Статуту: дистиляція, ректифікація та змішування спиртних напоїв.

На державному підприємстві обліковується 49 об’єктів нерухомого майна, у складі: будівлі, виробничі та господарські приміщення, цехи, майстерні, насосні приміщення, склади та інші. Загальна площа будівель і споруд — 26 032,9 м². За об’єктом приватизації обліковувалися земельні ділянки загальною площею 86,9451 га.

Також, на балансі ДП «Кам’янський спиртогорілчаний комбінат» обліковуються автотранспортні засоби, вантажна та сільськогосподарська техніка.

До рухомого майна, що обліковується на балансі підприємства належать 430 одиниць (обладнання, меблів, комп’ютерної та офісної техніки тощо).

Договори оренди щодо об’єкта приватизації або його частин — відсутні.

Крім того, на балансі ЄМК перебувають об’єкти, що не підлягають приватизації у кількості 13 одиниць (житлові будинки, погріб, сарай та інше). Підприємство надає послуги з водопостачання, водовідведення та електропостачання житловим будинкам (які не підлягають приватизації). За ДП обліковується захисна споруда цивільного захисту, яка не підлягає приватизації.

Більш детально з наявними документами та інформацією про об’єкт приватизації, а саме: установчими, дозвільними, організаційними, операційними, претензійно-позовними, правовстановлюючими документами, документами з питань праці, фінансової звітності, договорами, можна ознайомитись у віртуальній кімнаті даних об’єкта за посиланням: https://is.gd/iD6sBO

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чимало з державних підприємств залишилися виключно на папері, не працюючи десятиліттями і накопичуючи борги

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чи реально отримати 8 мільярдів від приватизації у 2022 році?

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Як буде працювати новий сервіс автоматичної оцінки та як безкоштовно дізнатися оціночну вартість квартири, будинку, земельної ділянки чи будь-якої іншої нерухомості.

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Як гарантовано виграти приватизаційний аукціон та чому неможливо купити перемогу за хабар

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чим малі порти України можуть бути цікавими для інвесторів та чому приватизація цих об’єктів дозволить залучити інвестиції у їхній розвиток

Розслідування

Статті • БОРГ-review; Влада i люди
Нового керівника ЧМП міністр інфраструктури Владислав Криклій призначив 30 квітня 2021 року