Проекти та інновації

NovaPay сформувала мережу з 2,8 тис POS-терміналів по Україні

23 квітня 2024, 14:44Новини74

Этот материал также доступен на русском

Встановлення власних POS-терміналів підвищує швидкість і безпеку в обслуговуванні, а також надає змогу оперативно вирішувати проблемні питання в разі збоїв техніки

  • Посилання скопійованоlink copied

Фінансова компанія NovaPay з групи компаній Nova за півроку встановила 2,8 тис. власних POS-терміналів у 1,9 тис. відділеннях “Нової пошти” в усій Україні, окрім тимчасово окупованих територій, ідеться в повідомленні компанії у вівторок.

“Наша мета – забезпечити всі відділення “Нової пошти” POS-терміналами NovaPay”, – наводяться в релізі слова директора з інновацій NovaPay Олексія Рубана.

За його словами, встановлення власних POS-терміналів підвищує швидкість і безпеку в обслуговуванні, а також надає змогу оперативно вирішувати проблемні питання в разі збоїв техніки і не звертатися по допомогу до банків-партнерів.

В Україні мережа “Нової пошти” на початок цього року складалася з 11,46 тис. відділень і 15,59 тис. поштоматів у понад 10 тис. населених пунктах по всій Україні.

Як повідомлялося, NovaPay планує встановити 10 тис. POS-терміналів по Україні до 2025 року.

NovaPay – це заснований 2001 року міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи Nova і забезпечує фінансові послуги онлайн і офлайн у відділеннях “Нової пошти”. Згідно з даними на сайті, у компанії працює близько 13 тис. співробітників у більш ніж 3,6 тис. відділеннях “Нової пошти” по всій Україні. За даними Національного банку України, компанія займає 35% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів.

Загальна кількість транзакцій через NovaPay 2023 року досягла 354 млн, що на 31% більше за показник попереднього року, а їхня сума зросла на 41% – до 235,5 млрд грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення