Огляд ЗМІ

«Нова пошта» придумала, як побороти шахраїв, що просять сплату наперед

24 березня 2023, 14:14Новини523

Этот материал также доступен на русском

До кінця травня акційна вартість сервісу становитиме 20 гривень, незалежно від вартості посилки

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія «Нова пошта» запустила оновлений «Сейф-сервіс» у мобільному застосунку. Відтепер покупцю не потрібно робити 100-200 грн сплати наперед на карту продавця, а продавець отримає безплатну зворотну доставку у разі відмови від товару.

Про це MC.today розповіли в пресслужбі компанії.

У компанії підкреслюють, що онлайн-покупка через «Сейф-сервіс» здійснюється виключно через мобільний застосунок «Нової пошти», у якому покупець отримує повідомлення із номером накладної та можливістю сплатити замовлення. Після оплати товару в застосунку кошти не йдуть одразу на рахунок продавця, а резервуються. Таким чином, покупець має можливість оглянути посилку у відділенні та уникає ризику із відправлення грошей незнайомим продавцям на карту. І тільки після того, як він оглянув і забрав посилку, кошти перераховуються продавцю на картку. При цьому дані платіжних карток для обох сторін залишаються конфіденційними. Якщо товар не підійшов, і покупець відмовився від посилки, то вона повертається назад до продавця безплатна, а гроші за товар автоматично повертаються покупцеві.

Для продавців «Сейф-сервіс» безплатний, а покупець сплачує комісію за грошовий переказ. До кінця травня акційна вартість сервісу становитиме 20 гривень, незалежно від вартості посилки.

Як скористатися «Сейф-сервісом»:

  1. Продавець самостійно має створити експрес-накладну у мобільному застосунку «Нової пошти».
  2. У розділі «Додаткові послуги» продавець має обрати «Сейф-сервіс».
  3. Щойно буде створена експрес-накладна, покупець отримає push-повідомлення з її номером. Він має 2 доби, щоб сплатити замовлення через мобільний застосунок «Нової пошти».
  4. Коли посилка прибуде у відділення, покупець її може оглянути і прийняти рішення про покупку. Якщо він забирає замовлення – за 30 хвилин кошти за товар перераховуються на картку продавця. У разі відмови від посилки, вона повертається продавцю безплатно, а вартість товару і комісія за грошовий переказ повертаються покупцю на рахунок.

Посилка, оформлена через «Сейф-сервіс», може зберігатися у відділенні п’ять днів. На шостий день вона автоматично повернеться до відправника, кошти – покупцю, а угоду буде скасованою.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону