Нотаріусів забезпечать спеціальними бланками на час війни

22 квітня 2022, 17:01Новини198

Этот материал также доступен на русском

Починаючи з 21.04.2022 вартість бланка становитиме 16,50 грн із ПДВ.

  • Посилання скопійованоlink copied

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» розпочало відвантаження спеціальних бланків нотаріальних документів, зазначає Дебет-Кредит.

Так, доставка бланків здійснюється до регіонів, в яких працює спеціальний зв’язок. З переліком населених пунктів, які обслуговуються ДПСЗ, можна ознайомитися на офіційному сайті.

Водночас, у зв’язку зі зміною вартості комплексу робіт, пов’язаних із первинним обліком та постачанням спеціальних бланків нотаріальних документів, ДП «НАІС» вимушене збільшити вартість бланка на мінімально необхідну суму. Відтак, починаючи з 21.04.2022 вартість бланка становитиме 16,50 грн із ПДВ.

Замовникам, які до 20.04.2022 (включно) здійснили замовлення та попередню оплату за бланки, відвантаження буде здійснене за попередньою ціною.

Як зазначається, того, хто з початку військової агресії російської федерації зробив замовлення та вніс за нього оплату, але ще не отримав його, просять зателефонувати до Кол-центру ДП «НАІС» (0-800-508-584) для підтвердження замовлення та актуалізації адреси доставки.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога