Зверніть увагу

НБУ тимчасово скасував комісію за проведення операцій

22 квітня 2021, 17:10Новини135

Этот материал также доступен на русском

Безоплатними також будуть операції з повернення банками незарахованих сум коштів допомоги через певні причини.

  • Посилання скопійованоlink copied

Національний банк України не стягуватиме з банків комісію за проведення операцій у системі електронних платежів, пов’язаних із наданням держдопомоги під час посиленого карантину. Таке рішення регулятор запровадив з 21 квітня 2021 року, воно є тимчасовим — на період здійснення виплат застрахованим особам, зазначає Investory News.

“У квітні цього року уряд вирішив продовжити практику надання одноразової державної допомоги найманим працівникам суб’єкта господарювання або фізичним особам-підприємцям, які спеціалізуються на певних видах економічної діяльності та можуть втратити доходи у разі повної заборони сфери їхньої діяльності внаслідок посилення обмежувальних заходів 2021 року”, — йдеться у повідомленні.

Так, кошти для виплати допомоги перераховуються Мінсоцполітики на окремий рахунок Пенсійного фонду, відкритий в АТ “Ощадбанк”. АТ “Ощадбанк” перераховуватиме кошти на банківський рахунок заявника, який зазначений у заяві на отримання допомоги від держави.

У НБУ додали, що безоплатними також будуть операції з повернення банками незарахованих сум коштів допомоги через певні причини.

“Відповідні норми містить постанова Правління НБУ від 21 квітня 2021 року №33 “Про внесення зміни до тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України в системі електронних платежів та у сфері розрахунково-касового обслуговування”, — зазначили у пресслужбі регулятора.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НБУ

Статті • Влада i люди
Якщо намагатися пришвидшити темпи економічного зростання нацбанківськими інструментами, ми отримаємо або інфляцію, або бульбашки на фінансових ринках

НБУ

Статті • Влада i люди
Чи можна збільшити обсяги іпотечного кредитування без навантаження на державний бюджет?

НБУ

Статті • Влада i люди
Набувши популярності серед молоді, кешбек як інструмент підвищення лояльності невдовзі може зникнути з українського фінансового ринку

НБУ

Статті • Влада i люди
Чому державні банки готові підтримувати програму

НБУ

Статті • Влада i люди
1 липня минув рік, як Національний банк став регулятором для небанківських фінансових установ

Законодавство

Статті • Влада i люди
Законопроєкт «Про кредитні спілки», зареєстрований під № 5125, 1 червня 2021 року був розглянутий Верховною Радою України у першому читанні та прийнятий за основу