Зверніть увагу

Названо доплати військовослужбовців у вересні: скільки будуть отримувати українські захисники

31 серпня 2023, 15:15Новини1301

Этот материал также доступен на русском

Нагадаємо, що 1 лютого Міноборони скасувало додаткову винагороду у 30 000 грн всім силовикам, які не служать у місцях активного ведення бойових дій

  • Посилання скопійованоlink copied

В Україні перерахували зарплати військовослужбовців. Стало відомо, хто отримає доплати за новими правилами.

Багатьом захисникам Батьківщини повернули доплати, але не тим, хто перебуває у тилу й не виконує спеціальних бойових завдань.

30 тис. грн до основного розміру заробітної плати отримають правоохоронці, які:

  • проходять службу у громадах, які межують із районами ведення бойових дій;
  • залучаються до виконання робіт у місцях нанесення ракетних ударів;
  • проходять службу у регіонах з певними районами ведення бойових дій (Донецька, Харківська, Запорізька, Луганська і Херсонська);

Усі військовослужбовці, які до затвердження нової урядової постанови не отримували доплат, а тепер мають право на них, заплатили одразу за два літні місяці: червень та липень. У серпні вони мали додатково отримати до 60 тис. грн.

Доплата у 50 тис. грн надається тим, займається оперативним управлінням підрозділів, військовим, які несуть службу у складі органу військового управління.

100 тис. грн, як і раніше, доплачують тим, хто бере безпосередню участь у веденні бойових дій на фронті.

Строковикам належать виплати у розмірі 6 тис. грн, вони також можуть мобілізуватися. Курсантам – по 2,35 тис. грн, а інструкторам – від 15 до 30 тис. грн.

Нагадаємо, що 1 лютого Міноборони скасувало додаткову винагороду у 30 000 грн всім силовикам, які не служать у місцях активного ведення бойових дій.

 

Юрист Роман Лихачов заявив, що після цього до нього побільшало звернень про можливість демобілізації. Він зазначив, що однакова доплата для тих, хто на передовій і тилу несправедлива. Водночас всі силовики без винятку ризикують життям, тому що атаки часто спрямовують на військові об’єкти. І повне скасування грошового заохочення у тилу є демотивуючим фактором.

Джерело

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні