Огляд ЗМІ

Названо 4 спеції, які потрібно додавати в їжу для здоров’я мозку

15 травня 2024, 15:55Новини101

Этот материал также доступен на русском

Ці спеції зменшують запалення та окислювальний стрес, таким чином підтримуючи когнітивне здоров’я

  • Посилання скопійованоlink copied

Здоров’я мозку – найважливіша складова нашого загального самопочуття. Є різні способи поліпшення розумової діяльності – від ранкового розгадування головоломки судоку до дієти, багатої на корисні жири. Але виявляється, що навіть звичайні спеції можуть відігравати важливу роль у зміцненні когнітивної функції.

Доктор Брендон Кроуфорд, невролог, що спеціалізується на здоров’ї та відновленні мозку, розповів порталу SheFinds, як впливають деякі найпоширеніші спеції, як-от кориця, куркума, імбир і чорний перець, на здоров’я мозку.

1. Куркума

Доктор Кроуфорд підкреслює користь куркуми завдяки її активній сполуці – куркуміну, яка відома своїми протизапальними та антиоксидантними властивостями. Куркумін може допомогти зменшити запалення та окислювальне ушкодження в мозку – фактори, часто пов’язані з такими захворюваннями, як хвороба Альцгеймера. Він також підвищує рівень гормону мозку BDNF, який збільшує ріст нових нейронів і бореться з різними дегенеративними процесами в мозку, пояснює доктор Кроуфорд.

2. Імбир

Відомий своїми потужними протизапальними властивостями, імбир може допомогти поліпшити когнітивні функції завдяки зменшенню запалення й окисного стресу, каже Кроуфорд. Він також сприяє балансу нейротрансмітерів, що дуже важливо для концентрації уваги та когнітивних здібностей.

3. Кориця

Кориця – це потужне джерело антиоксидантів, необхідних для захисту нейронних структур від окислювального стресу. Вона також може регулювати рівень цукру в крові, що вкрай важливо для підтримання когнітивних функцій і профілактики нейродегенеративних захворювань, зазначає невролог.

4. Чорний перець

Ці прянощі приносять значну користь у сфері здоров’я мозку, особливо в парі з куркумою. Піперин, активна сполука в чорному перці, може посилювати засвоєння куркуміну (з куркуми) на 2000%, стверджує доктор Кроуфорд. Це не тільки підсилює користь куркуміну для мозку, а й допомагає поліпшити травлення і засвоєння поживних речовин, побічно підтримуючи когнітивне здоров’я, каже він.

Раніше вчені розповіли про вплив шоколаду на здоров’я мозку. Так, деякі дослідження показали, що флаваноли в какао повертають назад вікове погіршення пам’яті, а також призводить до поліпшення когнітивних здібностей при виконанні деяких складних завдань. Однак учені радять зважати на те, що під час виробництва шоколаду може зменшуватися кількість флаванолів, що містяться в какао. Крім того, було доведено, що обсмажування знижує вміст флаванолів та антиоксидантний потенціал какао-бобів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення