Зверніть увагу

НАЗК перенесло кінцевий термін подання декларацій

2 березня 2022, 12:29Новини410

Этот материал также доступен на русском

До перемоги над рашистськими загарбниками декларанти не повинні втрачати час на заповнення та подання декларації. Ця позиція стосується й подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

  • Посилання скопійованоlink copied

Національне агентство із запобігання корупції заявляє про перенесення кінцевого терміну подання декларацій про доходи на період після закінчення війни. Про це йдеться в повідомленні НАЗК, – пише Україна Комунальна.

“Спочатку перемога – потім декларування. Тож до перемоги над рашистськими загарбниками декларанти не повинні втрачати час на заповнення та подання декларації – це офіційна позиція НАЗК. Ця позиція стосується й подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані”, – сказано в повідомленні.

Як зазначили в НАЗК, кінцеві терміни для подання декларацій та повідомлень визначені законом, а отже можуть бути змінені лише у разі прийняття Верховною Радою окремого закону про перенесення строків.

“Для того, щоб створення відповідного законопроєкту було розглянуто, після закінчення війни НАЗК звернеться до Верховної Ради з проханням перенести кінцевий строк подання декларації за 2021 рік та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані”, – сказано в повідомленні.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону