Національний банк закликав європейських регуляторів підтримати вихід міжнародних страхових груп із ринків рф та рб

29 квітня 2022, 09:03Новини110

Этот материал также доступен на русском

Будь-яка співпраця з цими країнами означає фінансування військових злочинів та терористичних актів проти мирного населення.

  • Посилання скопійованоlink copied

Національний банк України закликав регуляторів небанківського фінансового ринку Австрії, Болгарії та Латвії підтримати вихід міжнародних страхових та інших небанківських фінансових груп із ринків рф та рб.

Це, з одного боку, зменшить репутаційні ризики для українських страховиків та інших фінансових установ – членів міжнародних страхових та фінансових груп, а з іншого – стане ще одним вагомим кроком до міжнародної ізоляції країн-агресорів.

«Ізоляція рф та рб від світового ринку страхування та ринку інших небанківських фінансових послуг – важлива складова нашої перемоги. Будь-яка співпраця з цими країнами означає фінансування військових злочинів та терористичних актів проти мирного населення. Закликаємо регуляторів, учасників світового ринку страхування та ринку інших небанківських фінансових ринків розірвати усі контакти з країнами-агресорами та допомогти Україні в її прагненні до миру та свободи», – прокоментував Голова Національного банку Кирило Шевченко.

Нагадаємо, Національний банк звернувся до міжнародних небанківських фінансових груп (Euroins Insurance Group, Eleving Group, UNIQA Insurance Group AGVienna Insurance Group), які працюють у тому числі і в Україні, припинити діяльність на території російської федерації та республіки білорусь.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога