Проекти та інновації

Наступний Nissan GT-R може стати електричним

11 червня 2024, 17:37Новини49

Этот материал также доступен на русском

Випустять новий Nissan GT-R не раніше 2028 року

  • Посилання скопійованоlink copied

Поточний GT-R був запущений у 2007 році, але його дизайн ще старший, оскільки суперкари цієї марки не дотримуються типового шести-семирічного життєвого циклу звичайних транспортних засобів.

Розмовляючи з австралійським журналом Drive, старший віце-президент Nissan Франсуа Бейлі пообіцяв «не робити недоробку GT-R». Бейлі ще додав, що автовиробник залишається відданим виробництву спортивних автомобілів, зазначивши, що він не отримав роботу в Nissan, щоб будувати мінівен, підкресливши таким чином спортивні амбіції.

R36 не буде випущено найближчим часом, оскільки керівник компанії стверджує, що технологія EV не готова для такого високопродуктивного застосування. Керівник компанії натякав на твердотільні батареї, які з’являться не раніше 2028 року. Ці батареї вирішать одну з головних проблем сучасних електромобілів – вагу. Встановлення батареї меншого розміру зменшило б вагу, що мало б суттєве значення для потужного автомобіля, такого як GT-R.

Nissan розпочне випробування прототипу електромобіля, оснащеного твердотільними батареями, у 2026 році, перш ніж у 2028 році запустять серійну модель. Провідним буде «автомобіль японського виробництва», але його ідентичність наразі не розголошується. Реально, новий GT-R навряд чи з’явиться раніше 2029, чи 2030 років.

Тим часом продажі GT-R минулого року в Сполучених Штатах зросли на 584%. Так, у 2023 році було продано 390 автомобілів порівняно з 57 одиницями роком раніше.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону