Налагодив «бізнес» із продажу наркотиків: на Львівщині поліцейські повідомили про підозру продавцю героїну

15 липня 2023, 12:31Новини96

Чоловіку може загрожувати до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна

  • Посилання скопійованоlink copied

Оперативники стратегічних розслідувань у Львівській області спільно зі слідчими обласної поліції встановили 29-річного жителя Дніпропетровської області, який організував «бізнес» зі збуту наркотичних засобів та прекурсорів (альфа-PVP, героїн).

Наркотичні засоби та прекурсори ділок купував невеликими партіями, фасував їх і реалізовував серед наркозалежних та інших осіб методом «із рук у руки».

Вартість однієї «дози» героїну складала 2 000 грн, а альфа-PVP— 500 грн. У середньому заробіток зловмисника міг становити 50-60 тисяч грн на місяць.

Поліцейські затримали зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України із черговою партією готового до збуту «товару». Під час огляду у нього виявили згорток із кристалічною речовиною, яку направили на експертизу.

На підставі зібраних доказів продавцю героїну та психотропних речовин повідомили про підозру за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

За скоєне зловмиснику може загрожувати до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Продовжуються заходи для встановлення повного кола осіб, причетних до протиправної діяльності.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?