Огляд ЗМІ

Найпопулярніший пункт – залізничний вокзал Києва, найпопулярніша страва – чизбургер, – Bolt

29 грудня 2022, 13:05Новини302

Этот материал также доступен на русском

Найпопулярнішою стравою цього року серед користувачів став “Чизбургер”, найбільше замовлень за 2022 рік було зроблено 11 жовтня наступного дня після першої масштабної ракетної атаки

  • Посилання скопійованоlink copied

Найпопулярнішим пунктом висадки та посадки пасажирів таксі Bolt у 2022 році став Центральний залізничний вокзал Києва, повідомила компанія у пресрелізі в середу, – пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з ним, найдовша поїздка в автомобілі Bolt цього року була здійснена під час евакуації українців до безпечних регіонів на відстань 1133 км, а найвідданіший користувач здійснив 1370 поїздок.

У пресрелізі йдеться, що у компанії Bolt Food найпопулярнішою стравою цього року серед користувачів став “Чизбургер”, найбільше замовлень за 2022 рік було зроблено 11 жовтня наступного дня після першої масштабної ракетної атаки, а найбільша кількість страв в одному замовленні досягала 18 позицій.

За інформацією компанії, прокатом електросамокатів через Bolt scooters скористалося понад 1 млн користувачів, зокрема завдяки тому, що цього року сервіс став доступним ще у двох містах – Івано-Франківську та Чернівцях.

Загалом, як зазначили у компанії, послуги Bolt доступні у 28 містах України: Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Миколаєві, Чернівцях , Кременчуці, Луцьку, Рівному, Тернополі, а також в Ужгороді, Івано-Франківську, Одесі, Мукачеві, Дрогобичі, Кам’янці-Подільському та Трускавці.

Компанія також повідомила, що вибрала EUR5 млн на гуманітарні потреби українців, її водії здійснили 116 тис. безкоштовних поїздок для волонтерів і лікарів у категорії Support, виконали 22 тис. перевезень лікарів “Охматдиту” на більш ніж 4 млн грн та евакуювали 1876 українців на 469 автомобілях автопарку компанії.

Крім того, 5% із кожної оплати Bolt карткою Visa (4 млн грн) було передано волонтерам.

Bolt – міжнародна компанія, послугами якої користуються понад 100 млн осіб у 45 країнах Європи та Африки (понад 500 міст).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро