Огляд ЗМІ

Найпопулярніші кольори легкових авто у 2022 році

12 січня 2023, 14:00Новини184

“Лідер” серед червоних – NISSAN Juke

  • Посилання скопійованоlink copied

Кожен третій новий автомобіль, що пройшов реєстрацію у 2022 році – білого кольору. Лідерство в команді білих здобув RENAULT Duster.

Про це повідомили в Укравтопромі.

Сірий виявився другим за популярністю – 28% з поставлених на облік нових легковиків за рік. Найбільш численним з них став кросовер TOYOTA RAV-4.

Автомобілі класичного чорного кольору обрали 17% покупців, і це є третій результат. У цьому забарвленні частіше за інших реєструвалися автомобілі моделі TOYOTA Land Cruiser Prado. На авто у синьому кольорі свій вибір зупинили 8% автомобілістів. Тут найпопулярнішим став HYUNDAI Tucson. Замикає п’ятірку найпопулярніших кольорів на українському ринку нових легкових авто – червоний (5%). А лідер серед них – NISSAN Juke.

У палітрі кольорів вживаних авто, які у 2022 році перейшли на українські номери, домінував сірий. У такий колір були пофарбовані 41% завезених з-за кордону машин. Лідер в цьому кольорі – RENAULT Megane. Другий результат в сегменті імпортованого секонд-хенду у чорного кольору – 26%. Тут найбільша кількість реєстрацій у VOLKSWAGEN Passat. На третьому місці – синій. В цьому кольорі 13% ввезених та зареєстрованих машин з пробігом, а найбільшу кількість симпатій українців завоював VOLKSWAGEN Golf. Білий колір на четвертому місці – 10% реєстрацій. Лідерська позиція у RENAULT Megane. На п’ятому – червоний колір, в який пофарбовано 4% легковиків, що перейшли на українські номери. Лідер в цій категорії – RENAULT Megane.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро