Зверніть увагу

Найменше доступних укриттів у Шевченківському районі Києва

5 червня 2023, 11:38Новини287

Найгірша ситуація в Подільському районі, де задовільний стан мають лише 20% перевірених укриттів

  • Посилання скопійованоlink copied

За результатами перевірки понад 1600 укриттів Києва станом на ранок 5 червня в усіх районах найменше доступ до них забезпечено в Шевченківському, Печерському та Голосіївському районах, повідомив у понеділок вранці міський голова Києва Віталій Кличко.

Перевірку укриттів здійснювала комісія у складі ДСНС, поліції, представників райдержадміністрацій та служб міста. У Шевченківському районі немає доступу до чверті укриттів, тобто до 27%, в Печерському та Голосіївському до 21% та 20%, відповідно.

Забезпечити 100% доступ до всіх укриттів станом на сьогодні змогла лише Деснянська районна держава адміністрація Києва. Водночас саме в цьому районі в ніч на 1 червня загинули люди, після того, як не змогли сховатись у закритому укритті в поліклініці.

Разом з тим у цьому ж Деснянському районі Києва маже половина укриттів, а саме 49%, мають незадовільний стан. Однак найгірша ситуація в Подільському районі, де задовільний стан мають лише 20% перевірених укриттів.

 

«Нагадаю, що місто минулого та цього року виділило районам загалом 1,2 млрд грн на облаштування укриттів. Звертаю увагу голів районних держадміністрацій: за результатами перевірки щодо глав районів з найгіршими показниками будуть подальші звернення до президента щодо кадрових рішень», – заявив Кличко.

Мер Віталій Кличко вже направив до Кабміну подання про звільнення з посади очільника Деснянської РДА Києва Дмитра Ратнікова. Натомість останній закликав очільника міста до відповідальності перед киянами та до «одночасної відставки».

Ситуація збільшила напруженість між міським головою Києва Віталієм Кличком та офісом президента, де голові столиці пригрозили «нокаутом». Сам Кличко не відмовляється від того, що відповідальні в цій ситуації всі, в тому числі й він. Та, якщо вже й говорити про це, продовжив мер, то слід розуміти, що 9/10 районів Києва очолюють “слуги”, а голову КМВА обрав ОП.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Заява про призупинення сплати грошового зобов’язання підписується позичальником власноручно або шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації