Проекти та інновації

Найближчим часом в Україні з’явиться ще три необанки

19 серпня 2021, 12:49Новини382

Этот материал также доступен на русском

Кожен новий гравець тепер відкриває картки клієнтам без відвідування відділень банку, у всіх на картах є програми лояльності, всі дають винагороду за рекомендацією та намагаються робити якісний дизайн

  • Посилання скопійованоlink copied

В Україні до запуску готується ще мінімум три проєкти схожих на monobank. Про це в фейсбуці написав один з співзасновників monobank Олег Гороховський, – повідомляє Мінфін.

«Два “вбивці” monobank з’явилося за останні сім днів в Україні. Це прекрасно! Без жартів і сарказму. Я пишаюся тим, як розвивається фінансовий ринок України і особливо фінтех», — написав він, реагуючи на новину про запуск Fozzy Group конкурента monobank.

За його словами, кожен новий гравець тепер відкриває картки клієнтам без відвідування відділень банку, у всіх на картках є програми лояльності, всі дають винагороду за рекомендацією, всі намагаються робити якісний дизайн і інтерфейс.

Це все створює конкуренцію, від якої звичайно ж виграють клієнти.

«Прямо зараз, коли я пишу цей пост в Україні готується до виходу ще мінімум три проєкти схожих на monobank і я знаю, що саме ми надихнули їх спробувати свої сили у фінтесі і зробити якісний продукт», — написав він.

Передісторія

18 серпня стало відомо, що корпорація Fozzy Group запускає власний цифровий банк. Як повідомили співробітники компанії, зараз необанк в процесі тестування.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Після початку війни та запровадження воєнного стану законодавець змінив правове регулювання сфери кредитування

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Заява має подаватися до органу, яка у даний момент здійснює кримінальне провадження: під час досудового розслідування — до слідчого чи прокурора, а під час судового провадження —…

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Законодавство передбачають більш ніж достатню кількість важелів та ефективних правових інструментів, якими може скористатися кредитор при здійснені захисту своїх майнових прав

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Як буде змінюватися ринок NPL в 2021 році, і чому одним з його драйверів стане продаж кредитних портфелів держбанків.