Найбільші нафтосервісні компанії почали виходити з РФ

19 березня 2022, 10:46Новини142

Этот материал также доступен на русском

Нафтосервісні компанії здебільшого займаються бурінням свердловин, їх ремонтом, різними дослідженнями, будівництвом інфраструктури

  • Посилання скопійованоlink copied

Американські нафтосервісні корпорації Halliburton та Schlumberger зробили кроки з виходу з ринку Росії. Перша компанія повністю припиняє діяльність, а друга поки що припиняє подальші інвестиції та впровадження технологій.

Про це йдеться у повідомленні компаній.

“Компанія дотримується санкцій, що забороняють транзакції та роботу, у тому числі для деяких державних російських клієнтів. Halliburton приділятиме першочергову увагу безпеці та надійності в міру згортання операцій, що залишилися в Росії”, – сказано в заяві Halliburton.

Там нагадали, що кілька тижнів тому призупинила всі поставки запчастин та продуктів до Росії, і не має у РФ активних спільних підприємств.

“Ми вирішили негайно призупинити нові інвестиції та розгортання технологій для наших операцій у Росії. Ми будемо здійснювати будь-яку існуючу діяльність у повній відповідності до застосованих міжнародних законів та санкцій”, — повідомили у Schlumberger.

Нафтосервісні компанії здебільшого займаються бурінням свердловин, їх ремонтом, різними дослідженнями, будівництвом інфраструктури та загалом обслуговуванням нафтопромислового обладнання.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро