Найбільші кріптобіржі запровадили проти росіян нові пакети санкцій

29 серпня 2023, 13:10Новини97

Доступ до P2P-операцій у доларах США та євро для росіян закрито з березня

  • Посилання скопійованоlink copied

Найбільші криптобіржі світу запровадили або посилили проти росіян вже чинні обмеження.

Міжнародні криптовалютні майданчики Bybit та OKX заборонили використовувати банківські картки “Сбербанку”, “Тінькофф” та Альфа-банку через свої P2P-сервіси (купівля криптовалюти безпосередньо у власника), пишуть пропагагдистські ЗМІ РФ.

Обмеження пояснюється тим, що ці банки перебувають під міжнародними санкціями у зв’язку з повномасштабною агресією РФ щодо України.

Раніше використання карток “Сбера” і “Тінькофф” стало недоступним і для користувачів P2P-платформи найбільшої криптобіржі Binance. Крім того, їм обмежили валютні операції.

Верифіковані користувачі з РФ, які проживають за межами країни, зможуть торгувати всіма іншими фіатними валютами, окрім рубля, євро, долара та гривні. Доступ до P2P-операцій у доларах США та євро для росіян закрито з березня.

Ці обмеження щодо громадян країни-агресора стали для Bybit першими. Але ось Binance раніше заборонила торгувати на своєму майданчику тим з них, у кого на балансі перебуває понад €10 тис. А OKX “відключила” росіян від деяких своїх програм отримання пасивного доходу.

Усі три згадані торгові майданчики входять до п’ятірки централізованих криптобірж за показником добових торгових обсягів. Але свої заходи вводять і дрібніші платформи. Наприклад, на початку серпня стало відомо, що росіянам заборонили торгувати на першій офіційній криптобіржі Гонконгу HashKey Exchange.

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна