За кордономСоцмережі

Найбільша страхова компанія США заплатила хакерам, щоб повернути доступ до даних клієнтів

23 квітня 2024, 14:55Новини464

Этот материал также доступен на русском

У березні агентство Reuters повідомляло, що на криптогаманець хакерського угруповання Blackcat було переведено 350 біткойнів

  • Посилання скопійованоlink copied

UnitedHealth Group заявила в понеділок, 22 квітня, телеканалу CNBC, що змушена була виконати вимогу хакерів, які зламали систему страхової компанії в лютому нинішнього року.

Компанія заплатила зловмисникам викуп, щоби повернути контроль над даними клієнтів.

“Атака була проведена зловмисниками, і ми продовжуємо співпрацювати з правоохоронними органами та кількома провідними фірмами з кібербезпеки в рамках нашого розслідування, – йдеться в заяві UnitedHealth. – Викуп було виплачено в рамках зобов’язання компанії зробити все можливе для захисту даних пацієнтів від розголошення”.

UnitedHealth, яка обслуговує близько 152 млн. клієнтів, повідомила в лютому, що хакерам вдалося зламати систему її дочірньої структури Change Healthcare. Внаслідок злому хакери отримали доступ до файлів, що містять конфіденційну медичну інформацію та дані, що дозволяють встановити особу. У прес-релізі UnitedHealth говориться, що на даний момент у даркнеті було виявлено 22 скріншоти імовірно скомпрометованих файлів.

Компанія не стала уточнювати, яку суму вона сплатила зловмисникам. У березні агентство Reuters повідомляло, що на криптогаманець хакерського угруповання Blackcat, що стоїть за атакою на UnitedHealth, було переведено 350 біткойнів (близько $23,2 млн за нинішнім курсом). Ймовірно, це і був платіж страхової компанії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?