“Нафтогаз” попросить дворічне відтермінування платежів у всіх міжнародних кредиторів

14 липня 2022, 18:39Новини233

Этот материал также доступен на русском

“Нафтогаз” нещодавно підписав кредит із ЄБРР для підтримки закупівлі природного газу на майбутній опалювальний сезон 2022/2023.

  • Посилання скопійованоlink copied

НАК “Нафтогаз України”, яка на початку цього тижня попросила дворічне відтермінування з виплати відсотків та погашення єврооблігацій, звернеться з такою пропозицією до всіх інших міжнародних кредиторів.

Про це йдеться в біржовому повідомленні емітента її єврооблігацій Kondor Finance Plc, зазначає Інтерфакс-Україна.

Емітент та Позичальник спочатку звернулися до власників облігацій відповідно до своїх нормативних зобов’язань. Тепер Позичальник може обговорити відтермінування платежу щодо інших міжнародних боргових зобов’язань, стороною яких він є. У тих випадках, коли використовуються такі кредити та виплачуються відсотки, передбачається отримати дворічне відтермінування щодо виплати відсотків від усіх інших міжнародних кредиторів“, – наголошується в документі.

“Нафтогаз” додав, що нещодавно підписав кредит із ЄБРР для підтримки закупівлі природного газу на майбутній опалювальний сезон 2022/2023.

Ця позика є предметом задоволення визначених попередніх умов, перш ніж вона може бути використана, і буде розглянута сторонами у світлі цієї Заяви про згоду (пропозиції власникам єврооблігацій про відтермінування платежів та перегляд ковенант – ІФ)“, – зазначається в повідомленні.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?