Нафта Brent здешевшала до $72,3 за барель

20 березня 2023, 12:21Новини70

Этот материал также доступен на русском

За п’ять робочих днів Brent обвалилася на 11,9%, WTI – на 13%

  • Посилання скопійованоlink copied

Ціни на нафту продовжують знижуватися після падіння за підсумками минулого тижня, яке стало найзначнішим із літа минулого року.

Негативні настрої на нафтовому ринку зумовлено побоюваннями щодо того, що кризова ситуація у банківському секторі США може спровокувати рецесію в американській економіці, повідомляє MarketWatch.

Котирування травневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 7:04 за Києвом становили $72,29 барель, що на $0,68 (на 0,9%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. У п’ятницю ці контракти здешевшали на $1,73 (на 2,3%) – до $72,97 за барель, що стало мінімальним рівнем із 20 грудня.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) вранці опустилася на $0,6 (на 0,9%) – до $66,14 за барель. За підсумками попередньої сесії вартість контрактів упала на $1,61 (на 2,4%) і становила $66,74 за барель. Це мінімум із 3 грудня.

За п’ять робочих днів Brent обвалилася на 11,9%, WTI – на 13%. Це найбільше тижневе зниження відповідно з серпня минулого року для європейської нафти і з червня – для американської.

«Ціни на нафту виявилися особливо схильними до негативу на тлі поточних ринкових потрясінь», – вважає сировинний аналітик Commerzbank Барбара Ламбрехт, маючи на увазі проблеми в банківському секторі США. При цьому вона вважає «падіння нафтових цін надмірним і здебільшого спекулятивним».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»