Нафта Brent здешевшала до $72,3 за барель

20 березня 2023, 12:21Новини205

Этот материал также доступен на русском

За п’ять робочих днів Brent обвалилася на 11,9%, WTI – на 13%

  • Посилання скопійованоlink copied

Ціни на нафту продовжують знижуватися після падіння за підсумками минулого тижня, яке стало найзначнішим із літа минулого року.

Негативні настрої на нафтовому ринку зумовлено побоюваннями щодо того, що кризова ситуація у банківському секторі США може спровокувати рецесію в американській економіці, повідомляє MarketWatch.

Котирування травневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 7:04 за Києвом становили $72,29 барель, що на $0,68 (на 0,9%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. У п’ятницю ці контракти здешевшали на $1,73 (на 2,3%) – до $72,97 за барель, що стало мінімальним рівнем із 20 грудня.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) вранці опустилася на $0,6 (на 0,9%) – до $66,14 за барель. За підсумками попередньої сесії вартість контрактів упала на $1,61 (на 2,4%) і становила $66,74 за барель. Це мінімум із 3 грудня.

За п’ять робочих днів Brent обвалилася на 11,9%, WTI – на 13%. Це найбільше тижневе зниження відповідно з серпня минулого року для європейської нафти і з червня – для американської.

«Ціни на нафту виявилися особливо схильними до негативу на тлі поточних ринкових потрясінь», – вважає сировинний аналітик Commerzbank Барбара Ламбрехт, маючи на увазі проблеми в банківському секторі США. При цьому вона вважає «падіння нафтових цін надмірним і здебільшого спекулятивним».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення