На торги виставлено майже 1,8 тис. кв.м. комерційної нерухомості у Сумах

12 липня 2023, 16:50Новини527

Этот материал также доступен на русском

Початкова ціна лоту – 197,2 млн грн

  • Посилання скопійованоlink copied

24 липня у системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу активів АТ «МЕГАБАНК», що ліквідується Фондом гарантування вкладів. А саме – лоту № GL22N024306, до складу якого увійшли права вимоги за кредитними договорами, укладеними з сімома юридичними особами та однією фізичною особою, та 7 об’єктів нерухомості в м. Суми. Активи на продаж виставляються повторно.

Загальна заборгованість за кредитами складає 197,2 млн грн. У забезпечення за більшістю кредитних договорів оформлені фінансові поруки.

Об’єкти нерухомості, що включені до складу лоту, раніше також виступали забезпеченням за кредитними договорами, але в рамках роботи з позичальниками були прийняті на баланс банку. Приміщення використовуються як магазини, офіси, аптека, стоматологічний кабінет тощо, та розташовані в м. Суми на вул. Героїв Крут (вул. Черепіна). Загальна площа об’єктів нерухомості – близько 1,8 тис. кв.м.

Початкова ціна лоту – 197,2 млн грн.

Торги відбудуться за «голландською» моделлю аукціону, яка передбачає поетапне зниження ціни, а після того як один із учасників зупинить зниження, учасники мають змогу запропонувати вищу ціну. Участь в аукціоні можуть узяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім позичальників та поручителів за кредитами, російської федерації або осіб, пов’язаних з державою-агресором.

Детальна інформація про лот GL22N024306 і умови участі в аукціоні – за посиланням. Детальна інформація про активи (публічні паспорти) – тут.

Кошти, отримані від продажу активів неплатоспроможних банків, Фонд спрямовує на розрахунки з їх кредиторами.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…