На соцвиплати спрямували понад 78 мільярдів за три місяці, – Мінфін

31 березня 2022, 10:52Новини132

Этот материал также доступен на русском

Крім того, з 25 березня розпочато фінансування пенсій за квітень 2022 року

  • Посилання скопійованоlink copied

Упродовж трьох місяців 2022 року в умовах воєнного стану на соціальні виплати спрямовано майже 78,1 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

Зазначається, що протягом трьох місяців видатки на соціальні виплати (державна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства, “пакунок малюка” й інші) профінансовано у сумі 14,9 млрд грн, із них у лютому – 5,1 млрд грн, у березні – 5,8 млрд грн.

Для забезпечення виплати пільг і житлових субсидій спрямовано асигнування у сумі 13,1 млрд грн, із них касові видатки – 12,9 млрд гривень.

“Воєнний стан у країні, звісно, ускладнив виконання державою обовʼязків перед громадянами щодо соціальних виплат, однак Уряд робить усе можливе, зокрема в зоні активних військових дій, щоб на сьогодні усі громадяни отримали належні їм виплати, житлові субсидії і пенсії”, ‒ повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Загалом на пенсійні виплати у березні спрямовано 47,8 млрд грн, з них 16,7 млрд грн за рахунок коштів державного бюджету.

Крім того, з 25 березня розпочато фінансування пенсій за квітень 2022 року за датами виплат 4 ‒ 25 квітня пенсіонерам Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Херсонської та Чернігівської областей. Станом на 27 березня було виплачено квітневих пенсій на 8,8 млрд грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні