МОЗ: Відбулася презентація проекту USAID «Сталий розвиток національних систем охорони здоровʼя»

16 березня 2023, 17:00Новини340

Проект зосереджений на посиленні управління, удосконалення політик, законодавства та фінансування у галузі телемедицини й відновлення доступності основних послуг за допомогою телемедицини

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко на щотижневій апаратній нараді Міністерства охорони здоровʼя заслухав Віталія Каранду, керівника проекту «Сталий розвиток національних систем охорони здоровʼя», що впроваджується Abt Associates за фінансуванням Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект є флагманською ініціативою USAID щодо зміцнення інтегрованих систем охорони здоровʼя. Його мета – допомогти країнам досягти стійких самофінансованих систем охорони здоров’я, які забезпечують якісність, доступність та безоплатність медичної допомоги. Проект впроваджується у 28 країнах світу.

«В Україні проект надає підтримку розвитку телемедицини. Термін впровадження проекту – три роки: з жовтня 2021 до серпня 2024 року. Проект зосереджений на посиленні управління, удосконалення політик, законодавства та фінансування у галузі телемедицини, відновлення доступності основних послуг за допомогою телемедицини, а також зміцнення спроможності Міністерства реагувати на виклики повʼязані з війною», – наголосив керівник проекту Віталій Коранда.

Джерело

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні