Проекти та інновації

МОЗ та USAID актуалізували пріоритетні напрями співпраці

5 червня 2023, 17:00Новини113

В рамках чинних напрямів USAID планує поглибити співпрацю й, за можливості, сприяти та надавати технічну підтримку МОЗ у євроінтеграційних завданнях.

  • Посилання скопійованоlink copied

Керівництво МОЗ та офісу охорони здоров’я USAID обговорили актуальні напрями та можливість розширення співпраці, зокрема й у підтримці євроінтеграційних пріоритетів у медицині.

Це останній місяць роботи чинного директора офісу охорони здоров’я USAID Бена Зіннера в Україні, а отже для збереження сталості співробітництва проведення спільної зустрічі для обговорення усіх чинних проектів USAID в охороні здоров’я було вкрай актуальним.

Серед пріоритетів у подальшій співпраці МОЗ та USAID — підтримка реформ в охороні здоров’я та формування спроможності медзакладів, протидія інфекційним захворюванням, імунізація, психічне здоров’я, реабілітація, глобальне здоров’я та протидія COVID-19. В рамках чинних напрямів USAID планує поглибити співпрацю й, за можливості, сприяти та надавати технічну підтримку МОЗ у євроінтеграційних завданнях.

«Шлях України до ЄС — вимагає дуже серйозної трансформаційної роботи. Ми вже розпочали роботу з проектом Pact, який завдяки фінансуванню USAID зміг дуже оперативно надати нам підтримку та включитися в роботу над євроінтеграційними пріоритетами МОЗ. Ми очікуємо, що взаємодія в рамках цього проєкту продовжиться, а також розшириться», — зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції Марина Слободніченко.

Як зазначив директор офісу охорони здоров’я Бен Зіннер, USAID вважає, що євроінтеграційний рух є великою можливістю для України та розглядає два напрями для посилення технічної допомоги та співпраці — у сферах фармрегулювання і глобальної безпеки охорони здоров’я.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства