Місто на Дніпропетровщині планує найняти колекторів, щоб стягнути борги за воду

16 лютого 2022, 18:18Новини206

Этот материал также доступен на русском

Колектори працюватимуть з абонентами, які мають різні суми заборгованості.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Новомосковську комунальне підприємство Новомосковський водоканал планує укласти договір з агентством, що надає послуги зі стягнення заборгованості за централізоване водопостачання та водовідведення, загальна сума якої складає понад 5,5 млн грн.

Про це стало відомо з розміщеного оголошення про проведення тендеру на сайті Prozorro, зазначає НВ.

Комунальники зазначають, що колектори працюватимуть з абонентами, які мають різні суми заборгованості. Зокрема, 143 абоненти мають борги від 2 до 3 тис. грн, їхній загальний борг складає 352 тис. грн. У 135 осіб заборгованість від 3 до 5 тис. грн, разом вони винні 617 тис. грн.

Водночас 73 абоненти мають борги від 5 до 7 тис. грн, загальна сума — 428 тис. грн. У 67 — борги від 7 до 10 тис. грн, вони винні 558 тис. грн. Так, 159 абонентів мають борги понад 10 тис. грн, разом вони заборгували 3,5 млн грн.

Як зазначається, тендер триватиме до 18 лютого, а очікувана вартість робіт – 999 тис. грн. Розмір мінімального кроку пониження ціни — 4995 грн.

Так, у серпні 2021 року у Дніпрі комунальне підприємство Дніпроводоканал найняло агентство, що надає послуги зі стягнення заборгованості для з повернення боргів населення. Зокрема, за послуги водопостачання та водовідведення.

У грудні 2021 року мешканцям Дніпропетровської області було нараховано 2909,2 млн грн за управління багатоквартирним будинком, централізоване водопостачання та водовідведення, постачання теплової енергії та гарячої води, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, постачання та розподіл електричної енергії. Але від споживачів зазначених послуг надійшло 1 млрд 946,2 млн грн, що на 33,1% менше загальної нарахованої суми.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн

Колектори

Статті • Стягнення боргiв
Стягувати борги стане важче. Почав діяти закон, який легалізує діяльність колекторів і встановлює правила спілкування з боржниками

Колектори

Статті • Стягнення боргiв
Національний банк України наглядатиме за колекторськими компаніями.

Колектори

Статті • Стягнення боргiв
Роботу колекторів почнуть контролювати і банки, які їх наймають, і Національний банк

Колектори

Статті • Стягнення боргiв
Ідентифікація колектора під час спілкування з боржником дає надію очікувати зменшення, а краще, взагалі зникнення випадків його злочинної діяльності

Колектори

Статті • Стягнення боргiв; Влада i люди
Потрібно розвивати легальну юстицію, а не легалізовувати тіньову.