За кордоном

Міський суд Праги почав банкрутство Czech Airlines

12 березня 2021, 13:27Новини163

Этот материал также доступен на русском

За допомогою банкрутства Czech Airlines розраховує провести реорганізацію і продовжити діяльність, оскільки ліквідація призведе до втрати бренду зі 100-річною історією і не покриє заявок кредиторів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міський суд Праги розпочав процес банкрутства Czech Airlines, який ініціювала сама авіакомпанія 26 лютого, – повідомляє finance.ua.

На першому засіданні суд призначив адміністратора з питань банкрутства – Inskol і тимчасовий кредитний комітет, до якого увійшли організація з технічного обслуговування літаків Czech Airlines Technics, найбільший банк Чехії Česká spořitelna і агентство Air Word Services.

За допомогою процесу з банкрутства Czech Airlines розраховує провести реорганізацію і продовжити діяльність. Менеджмент авіакомпанії вважає це виходом із ситуації, оскільки інакше ліквідація призведе до втрати бренду зі 100-річною історією і не покриє всіх заявок кредиторів.

До поточного моменту Czech Airlines повністю вивела з флоту регіональні турбогвинтові літаки ATR 72, залишила тільки три літаки: один A319, один A320 і один Boeing 737 і скоротила маршрутну мережу.

Серед значущих маршрутів авіакомпанія назвала лінії, які з’єднують Прагу з Києвом, Москвою, Парижем, Амстердамом. Саме їх Czech Airlines розраховує зберегти в першу чергу.

Нинішні борги чеського авіаперевізника оцінюються в 1,8 млрд чеських крон ($82 млн). Авіакомпанія повинна постачальникам послуг 800 млн чеських крон, ще 1 млрд чеських крон — пасажирам, рейси яких були скасовані.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Одним із найпоширеніших наслідків банкрутства для юридичної особи являється відсутність можливості контролю над власною компанією та вимушене припинення її діяльності

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Банкрутство

Статті • Банкрутство
Рада ухвалила два закони, які змінюють правила процедури банкрутства

Банкрутство

Статті • Банкрутство
Суд повинен мати серйозні підстави, щоби продовжити строки в процедурі розпоряджання майном

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах