Зверніть увагу

Міноборони збільшило перелік військових, які отримають доплати. Хто увійшов до списку

3 жовтня 2023, 14:11Новини1011

Этот материал также доступен на русском

Військовослужбовцям за виконання бойових завдань з розмінування поза районами ведення бойових дій передбачена доплата у 30 000 грн

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство оборони вирішило розширити перелік військовослужбовців, які отримають додаткову винагороду, що нараховується з 29 вересня, повідомляє пресслужба відомства.

Також збільшені виплати пораненим, інструкторам навчальних центрів, строковикам і курсантам.

Згідно із повідомленням, додаткова винагорода надійде на рахунки військовослужбовців вже найближчим часом, вона нараховується з 29 вересня.

  • Зокрема, 100 000 грн отримають військовослужбовці ракетних військ, артилерії та ППО, які здійснюють вогневе ураження противника, без умови перебування в районі ведення бойових дій.
  • Також 100 000 грн перерахують і військовослужбовцям, які здійснюють розмінування у районах ведення бойових дій. Обидві категорії раніше отримували 30 000 грн.
  • Водночас військовослужбовці зі складу командування та штабів (зокрема поза районами ведення бойових дій), які здійснюють управління частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії, отримають 50 000 грн замість 30 000 грн.
  • Військовослужбовцям за виконання бойових завдань з розмінування поза районами ведення бойових дій передбачена доплата у 30 000 грн.
  • Також зміни передбачають доплати, які нараховують з 1 червня і надійдуть найближчим часом. Зокрема, поранені військовослужбовці, які перебувають у розпорядженні понад два місяці та за станом здоров’я не мають змоги виконувати обов’язки військової служби, отримуватимуть додатково 20 100 грн. Інструктори учбових центрів отримуватимуть додатково від 15 000 грн до 30 000 грн, строковики – 6000 грн, курсанти – 2350 грн. Зазначені військовослужбовці отримають відповідні доплати найближчим часом.
  • На тому самому рівні збережені виплати бійцям, які воюють на передньому краї – 100 000 грн. Це стосується і військовослужбовців, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво), пов’язане із захистом Батьківщини, та перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сімей полонених і зниклих безвісті.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні