Мінфін цьогоріч залучив ₴135 мільярдів через випуск військових облігацій

10 липня 2023, 16:46Новини78

Этот материал также доступен на русском

У міністерстві зауважують, що будь-який громадянин України може придбати військові облігації України через уповноважені банки чи ліцензованих брокерів

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство фінансів із початку 2023 року, станом на 4 липня, залучило до державного бюджету 135 млрд грн через випуск військових облігацій.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінфіну у Фейсбуці.

“Від початку 2023 року Міністерство фінансів України залучило 135 млрд грн через випуск військових облігацій, станом на 4 липня 2023 року. Кошти спрямовуються на підтримку Збройних сил України та забезпечують наших військових найнеобхіднішим”, – йдеться в повідомленні.

У міністерстві зауважують, що будь-який громадянин України може придбати військові облігації України через уповноважені банки чи ліцензованих брокерів та зробити свій внесок у поразку ворога.

Від початку 2023 року, станом на 10 липня, портфель громадян, що володіють державними облігаціями, збільшився на 12,5 млрд гривень – до 43 млрд грн.

Як повідомлялося, у зв’язку з російською агресією український уряд ухвалив рішення про поетапний випуск військових облігацій в обсязі до 400 млрд грн. Мінфін проводить аукціони з продажу ОВДП щовівторка, починаючи з 1 березня 2022 року.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні