Проблемні борги

Міненерго: борги перед шахтарями по зарплаті за 2021 рік повністю погашені

13 травня 2021, 18:18Новини155

За даними Міненерго, сумарно шахтарям було перераховано майже 1,1 млрд грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Міністерстві енергетики України заявили, що борги по заробітній платі перед шахтарями державних вугледобувних підприємств за 2021 рік повністю погашені, передає «Інтерфакс-Україна», зазначає Kosatka.Media.

За даними Міненерго, сумарно шахтарям було перераховано майже 1,1 млрд грн: на минулому тижні – 237,3 млн грн, на цьому – 836,5 млн грн.

«Ситуація із накопиченням заборгованості повторюється з року в рік. Зараз ми проблему вирішили у терміновому порядку, проте ми маємо разом напрацювати механізми, щоб такі проблеми не повторювалися регулярно. Впевнений, що в першу чергу керівники вугледобувних підприємств мають бути відповідальними за своєчасну виплату заробітної плати працівникам», – зазначив голова Міненерго Герман Галущенко на нараді з керівниками держшахт в середу.

Так, міністр заслухав звіти про діяльність очолюваних ними компаній, за підсумками якої підписав наказ №26 від 13 травня 2021 року про звільнення гендиректора ДП «Краснолиманська» Сергія Пидика.

Як зазначається, контракт, укладений із Сергієм Пидиком, припинено за порушення першочергового порядку оплати праці працівників та допущення заборгованості із заробітної плати. Станом на 1 травня 2021 року заборгованість перед працівниками підприємства склала понад 100 млн грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?