Колізії та конфлікти

Мінекономіки спочатку забронювало працівників Glovo, Visa та Favbet, а потім скасувало наказ

16 травня 2024, 15:55Новини119

Этот материал также доступен на русском

Військовозобов’язані працівники даних компаній отримали відстрочку від мобілізації строком на 6 місяців – до 8 жовтня 2024 року

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство економіки забронювало військовозобов’язаних працівників компаній Glovo, Visa, Favbet Tech на період мобілізації.

Про це повідомив нардеп Олександр Федієнко, який публікував відповідний наказ Міністерства економіки від 8 квітня.

Зазначається, що на період мобілізації та воєнного часу було заброньовано військовозобов’язаних працівників ТОВ “Гловоап Україна”, ТОВ “Фавбет Тек”, ТОВ “Віза Україна”.

Також серед компаній, які забронювали своїх працівників є:

  • ТОВ “Агрі Чейн” – компанія займається розробкою програмного забезпечення для великого та середнього агробізнесу;
  • ТОВ “Корт” – компанія займається проєктування легкої бронетехніки, модернізація і ремонт бронетранспортерів. Засоби радіоелектронної боротьби, та анти-дроновими система;
  • ДП “ССМ” – згідно з даними Yourcintrol, основним видом діяльності підприємства є (КВЕД) – 73.11 Рекламні агентства.

В Мінекономіки спочатку підтвердили достовірність відповідного указу, мовляв, “військовозобов’язані працівники даних компаній отримали відстрочку від мобілізації строком на 6 місяців – до 8 жовтня 2024 року”, але згодом стало відомо про іншу реакцію.

Зокрема, Юлія Свириденко повідомила про скасування наказу на своїй сторінці у фейсбуці, зазначивши, що тепер рішення прийматимуться окремо щодо кожної з компаній.

“З огляду на суспільний резонанс я скасовую наказ про бронювання й будемо розбиратися у ситуації й аналізувати рішення щодо кожної компанії окремо. Ця ситуація стала додатковим аргументом, аби пришвидшити роботу над оновленням постанови Кабміну №76, аби вона відповідала вимогам час і потребам бізнесу”, – сказала вона.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні