Мінекономіки анонсувало систему «єБронювання». Як вона працюватиме

20 липня 2023, 15:25Новини569

Этот материал также доступен на русском

Електронний документ міститиме й QR-код, і його можна буде роздруковувати. Це і буде підтвердженням того, що людина заброньована

  • Посилання скопійованоlink copied

Мінекономіки та Мінцифри працюють над механізмом електронного бронювання.

Про це під час зустрічі Європейської Бізнес Асоціації з представниками Мінекономіки повідомив заступник міністра економіки Ігор Фоменко, пише «Укрінформ».

Ключові факти

  • Фоменко розповів деталі проєкту з умовною назвою «єБронювання». За його словами, це буде послуга, де підприємство зможе створити свій кабінет. Туди потрібно буде вводити дані військово-облікової спеціальності, дані працівників. Автоматично з Пенсійного фонду та Податкової до системи підтягуватиметься вся необхідна інформація.

«І потім, ледь не автоматично, якщо немає обмежень, видаватиметься електронне бронювання», – сказав Фоменко.

  • Він зазначив, що такий електронний документ міститиме й QR-код, і його можна буде роздруковувати. Це і буде підтвердженням того, що людина заброньована.
  • «Думаю, що на все це піде приблизно три місяці, тому що це повністю руйнуватиме діючий алгоритм бронювання. І 76-ту постанову теж будемо повністю переписувати з урахуванням того, що це буде диджиталізований процес», – сказав Фоменко.
  • За його словами, наразі понад 500 000 військовозобовʼязаних уже заброньовано, і понад 4000 підприємств визначено критично важливими без врахування тих, які визначають обласні військові адміністрації.
Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні