Мін’юст подав до ВАКС позов про конфіскацію активів російської “Групи ЛСР”

10 липня 2023, 15:45Новини189

Этот материал также доступен на русском

Група є бенефіціаром газобетонних заводів “Аерок”

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство юстиції України подало до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) позов про застосування санкції у вигляді стягнення українських активів до ПАТ “Група ЛСР”, яке є бенефіціаром газобетонних заводів “Аерок”.

Як повідомила пресслужба міністерства, позов про застосування санкцій, передбачених пунктом 1-1 частини першої статті 4 закону України “Про санкції” подано до ПАТ “Група ЛСР” за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог: AEROC Investment Deutschland GmbH, Андрія Молчанова, ТОВ “АЕРОК”.

“Група ЛСР” сприяє веденню агресивної війни шляхом сплати податків і зборів до державного бюджету РФ у значних обсягах; бере активну участь в іпотечних програмах із забезпечення житлом учасників так званої СВО; інвестує в будівництво житла для військовослужбовців РФ”, – ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 12 травня Україна запровадила санкції проти AEROC Investment Deutschland GmbH, якій належить компанія “Аерок”, що володіє двома газобетонними заводами в Україні, активи якої було заарештовано ще в червні 2022 року. У жовтні 2021 року бенефіціаром “Аерок” значилося російське ПАТ “Група ЛСР”, основним власником якого є російський підприємець Андрій Молчанов.

ТОВ “Аерок”, що працює на українському ринку з грудня 2006 року, є одним із лідерів ринку виробів із ніздрюватого бетону автоклавного тверднення в Україні.

“Аерок” має два заводи: в Обухові та Березані, планувала запустити завод у Львівській області 2022 року.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”