«Метінвест» інвестує у криворізькі ГЗК 5,7 млрд грн у 2025 році

18 лютого 2025, 14:22Новини434

Этот материал также доступен на русском

Найбільшу частину інвестицій «Метінвест» планує скерувати на капітальні ремонти обладнання та споруд комбінатів – понад 1 млрд грн

  • Посилання скопійованоlink copied

Група «Метінвест» у 2025 році інвестує у розвиток криворізьких гірничо-збагачувальних комбінатів 5,7 млрд грн. Основні напрямки – підтримка ключового обладнання, створення альтернативних джерел електроенергії та облаштування безпечних й комфортних робочих місць, йдеться у пресрелізі групи 18 лютого.

Ключові факти

Найбільшу частину інвестицій «Метінвест» планує скерувати на капітальні ремонти обладнання та споруд комбінатів – понад 1 млрд грн. Компанія прагне забезпечити стабільність виробничих процесів, надійну роботу транспорту та ключового обладнання. Частина коштів піде на капітальні ремонти обладнання гірничотранспортних, переробних комплексів, енергетичного обладнання.

  • На Північному та Центральному ГЗК планується будівництво газопоршневих електростанцій загальною потужністю близько 20 МВт і сонячної генерації потужністю 23 МВт. На ці проєкти сумарно буде спрямовано 1,3 млрд грн.
  • У 2025 році «Метінвест» планує почати активну фазу реалізації стратегічного проєкту «Згущення відходів збагачення на ПівнГЗК». Цей проєкт направлений на забезпечення транспортування згущених хвостів збагачення на більш високі відмітки хвостосховища після 2026 року. Додатково він дозволить зменшити енергозатрати. У 2025 році планується освоїти 1,4 млрд грн, зазначила компанія.
  • 70 млн грн буде скеровано на створення умов на робочих місцях, зокрема це капітальні ремонти побутових приміщень в адміністративно-побутових комплексах структурних підрозділів комбінатів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?