Медсестра виманила у знайомого 260 тис. гривень, за які «оплатила» операцію батькові та навіть «поховала» його

27 травня 2024, 15:05Новини1556

Этот материал также доступен на русском

Підозрювана майже півроку під різними приводами просила гроші у колишнього колеги по роботі, з яким вона підтримувала дружні стосунки

  • Посилання скопійованоlink copied

Столична медсестра виманила у знайомого 260 тис. гривень, за які «вилікувала» свою онкологію, «оплатила» операцію батькові та навіть «поховала» його – жінці повідомлено про підозру у шахрайстві

За процесуального керівництва прокурорів Святошинської окружної прокуратури міста Києва, повідомлено про підозру 27-річній медсестрі однієї з лікарень міста Києва у шахрайстві, вчиненому повторно (ч.ч. 1, 2 ст. 190 КК України).

Як встановлено слідством, підозрювана майже півроку під різними приводами просила гроші у колишнього колеги по роботі, з яким вона підтримувала дружні стосунки.

Спочатку жінка вигадала історію про лікування неіснуючої онкології. Тож просила гроші на ліки, платну палату, інтенсивну терапію. Згодом вона навіть надсилала повідомлення від імені своєї матері про те, що її донька начебто в комі і потрібні ще гроші. На цьому жінка не зупинилась, тож після “виходу з коми” їй потрібно було лікуватись за кордоном, тож вона знову звернулась по допомогу до знайомого.

Згодом вона просила гроші на операцію, а потім і похорон батька, який і не здогадувався, що спочатку його довго «лікували», а потім ще й «поховали».

Таким чином з вересня 2023 року по січень 2024 підозрювана видурила у нього 260 тисяч гривень, частину з яких потерпілий брав у кредит.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?